Granito akmens fasadas

Granito akmens fasadas vaidina svarbų vaidmenį išorinėje namų ir komercinių pastatų architektūroje dėl estetinio dizaino ir puikių techninių savybių, efektyviai atlaikančių atšiaurias oro sąlygas.

Dvi pagrindinės visų fasadų ir išorinių sienų apdailos granito akmens savybės yra neatsiejamos: ramus, ilgalaikis grožis ir didelis funkcinis pajėgumas, atsirandantis dėl ypatingo kietumo, nekintamumo ir mažo akytumo. Laikui nepavaldi medžiaga, atitinkanti šių dienų statybų reikalavimus, projektuojant fasadus, atspindinčius šiuolaikinių namų apimtį ir komercinių pastatų siluetus avangardinėje aplinkoje.

„GRANITELA“ siūlomas granito akmuo yra neginčijamai kuria konstrukcinę ir estetinę vertę šiuolaikinių namų fasadams. Tinkamiausi yra dideli formatai, sukuriantys nepertraukiamus ir apgaubiančius paviršius su nuostabiu vaizdu labiausiai rekomenduojamose apdailos formose: poliruoti, bučarduoti arba deginti.

Šis tūkstantmečio senumo akmuo padidina komercinių ir švietimo pastatų architektūrinį tūrį, išryškindamas jų unikalias statybines linijas – ekologiškas ar aiškias. Baltos ir pilkos spalvos atspalvių granitai suteikia formą gražiam tūriui.

Granito akmens fasadas – geriausias sprendimas ieškantiems natūralių, ekologiškų ir ilgalaikiškų sprendimų.

GRANITELA pranašumas – granito akmens fasadas

Lauko apdaila granitu, tai dar viena paslauga, kurią Jums gali pasiūlyti GRANITELA specialistai. Poliruotos, bučarduotos arba degintos granito plokštės puikiai tinka fasadų apdailai, aikščių grindiniams, laiptams, pakopoms bei kitiems statybos elementams. Gamtos sukurta unikali medžiaga – granitas – visada atras savo nišą statybinių medžiagų gausoje.

APIE GRANITELA ĮMONĘ

GRANITELA savo veiklą pradėjo 1990 metais Alytaus rajone Luksnėnų kaime įsikurusioje įmonėje pradėjome dirbti nuo paminklų gamybos, bei montavimo. Bėgant laikui veiklos apimtys augo: pradėta gaminti vis sudėtingesnius akmens gaminius. Šiuo metu įmonėje vykdomi sudėtingi užsakymai, naudojant ir tradicinius akmens apdirbimo būdus, ir robotizuotus akmens apdirbimo įrenginius. Įmonė nuolat tobulina ir modernizuoja produkcijos gamybos procesą, dalis darbų yra automatizuota. Kuriami nauji, kokybiški produktai, plečiama gamyba, siekiant aprūpinti didėjančius rinkos poreikius.