Paslaugos

Paminklų ir antkapių gamyba

Paminklų ir antkapių gamyba – mūsų specialistai pasiruošę jums padėti. GRANITELA kompanijos tikslas atnešti į Lietuvą kuo daugiau kultūros pagerbiant išėjusius. Kompanija gilinasi į pasaulinio kapaviečių kultūrą, architektūrą, papročius. Tyrinėja istoriją bei seka tendencijas. GRANITELA užsiima kapaviečių eksterjero architektūra ir dizainu, jų įgyvendinimu bei susipažinę su paminklų ir antkapių gamyba, natūralaus akmens apdirbimo technologija ir galimybėmis.

Natūralus akmuo interjere

Natūralus akmuo interjere – meniškai sukurtas ir apipavidalintas fasado ar interjero vidaus sprendimas.  Meniškumas, estetinė kokybė ir nepriekaištingas darbų atlikimas – tai tik keli „GRANITELA” kriterijai ir vertybės, kuriomis įmonė vadovaujasi kurdama įvairius natūralaus akmens elementus interjere. Šiuolaikinės technologijos ir patyrę mūsų įmonės specialistai leidžia išpildyti net sudėtingiausius Jūsų svajonių interjero sumanymus. Itin platus natūralaus akmens pasirinkimas, suteikia galimybę tinkamą žaliavą pasiūlyti net išrankiausiam klientui. Mūsų įmonėje galite pasigaminti individualų akmens stalviršį, granito ar marmuro laiptus, taip pat padėsime išsirinkti tinkamą akmenį grindims, apdailą vonios ar virtuvės kambariui.

Lauko apdaila granitu

Lauko apdaila granitu, tai dar viena paslauga, kurią Jums gali pasiūlyti GRANITELA specialistai. Poliruotos, bučarduotos arba degintos granito plokštės puikiai tinka fasadų apdailai, aikščių grindiniams, laiptams, pakopoms bei kitiems statybos elementams. Gamtos sukurta unikali medžiaga – granitas – visada atras savo nišą statybinių medžiagų gausoje.

Prekyba akmens plokštėmis

GRANITELA užsiima prekyba akmens plokštėmis. Pagal užsakovų pageidavimus išpjauname iš blokų įvairaus dydžio plokštes (nuo 2 cm storio).

Granito akmens blokai

Domina granito akmens blokai? Susisiekime :+370 611 35581

Susisiekime!

Turite klausimų? Mūsų profesionalų komanda pasiruošusi jums padėti!