Kaip išsirinkti tinkamą paminklą kapavietei?

Kaip išsirinkti tinkamą paminklą kapavietei? Tinkamai pasirinktas paminklas kapavietei daugelį metų įamžins išėjusį anapus Jūsų mylimą žmogų. Dizainas turėtų ne tik atspindėti asmeninį mirusiojo skonį, bet ir parodyti jo gyvenimo būdą. Kai ateis laikas nuspręsti, jums teks susidurti su daugybe klausimų – „nuo ko pradėti?“, „Kokio tipo akmenis leidžiama naudoti?“ Ir t.t . -, ir pasirinkimas šiuo sunkiu laikotarpiu gali sukelti didžiulį stresą. Šio vadovo tikslas yra padėti priimti pagrįstą sprendimą, neleisdamas emocijoms užtemdyti jūsų sprendimo.

Paminklų ir antkapių tipai

Rinkdamiesi paminklą ar antkapį pirmiausia turite nuspręsti, kokį tekstą ir vaizdus naudoti. Kiekviena raidė ar simbolis gali reikšmingai paveikti bendrą projekto rezultatą. Pasirinkus tekstą ir vizualizaciją vėliau, gali būti, kad turėsite tik ribotas galimybes.

Vertikalūs paminklai

Stačiakampis paminklas yra pats tradiciškiausias dizainas. Paprastai jie gaminami iš granito, marmuro ar kalkakmenio ir yra pritvirtinti prie žemės betoniniu pagrindu.

Plokštieji paminklai

Plokštieji paminklai ir antkapiai dažniausiai gaminami iš granito arba bronzos. Jie gali būti lygūs su žeme arba pakelti į šlaitą iš galo. Kaip ir tradiciniai paminklai ir antkapiai, jie yra įvairių spalvų, apdailos, dydžių.

Paminklai ir antkapiai iš granito

Akmens medžiaga yra labai svarbus elementas, į kurį reikia atsižvelgti, nes jis gali paveikti jūsų išdėstymo galimybes ir vizualines dizaino savybes. Be to, akmens ar metalo patvarumas gali smarkiai paveikti ilgaamžiškumą.

Granitas, be abejo, yra labiausiai pritaikoma medžiaga. Jis yra įvairių spalvų ir apdailos medžiagų bei yra patvariausias akmuo iš visų. Dėl daugybės galimybių tai yra ir pigiausias variantas.

Kaip išsirinkti tinkamą paminklą kapavietei? Mūsų specialistai pasiruošę jums padėti. GRANITELA kompanijos tikslas atnešti į Lietuvą kuo daugiau kultūros pagerbiant išėjusius. Kompanija gilinasi į pasaulinio kapaviečių kultūrą, architektūrą, papročius. Tyrinėja istoriją bei seka tendencijas. GRANITELA užsiima kapaviečių eksterjero architektūra ir dizainu, jų įgyvendinimu bei susipažinę su paminklų ir antkapių gamyba, natūralaus akmens apdirbimo technologija ir galimybėmis.