granito stalviršio valymas

Kaip valyti ir dezinfekuoti granito stalviršius

Kaip valyti ir dezinfekuoti granito stalviršius? Tikriausiai teko perskaityti ir sužinoti ne vieną granito stalviršio valymo būdą ar pasiklysti rekomenduojamų valymo priemonių labirinte? GRANITELA specialistai rekomenduoja:

Kas tinkama ir kas netinkama granito stalviršio valymui

Visų pirma: įsitikinkite, kad jūsų granito stalviršis yra impregnuotas

Nors granitas yra labai kietas paviršius ir mažiau porėtas nei marmuras, impregnuotas arba silpnai impregnuotas granitas sugers riebalus, skysčius ir dėmes. Norėdami patikrinti, ar jūsų granitas yra hermetiškas, susigėrė į granitą, tada laikas vėl impregnuoti akmenį.

NENAUDOKITE: abrazyvines ir rūgštines valymo priemones ir kempines

Rūgštiniai valikliai, tokie kaip actas, citrina, “CIF”, balikliai. Reikėtų vengti bet kokio amoniako ar baliklio. Dažnas šių chemikalų naudojimas laikui bėgant pakeičia stalviršio spalvą ir susilpnina impregnanto veikimą. Iš esmės, kuo šiurkštesnis valiklis, tuo greičiau jis sugadins stalviršio paviršių.

Būkite švelnūs

Kasdieniniam valymui naudokite šiltą vandenį, švelnų indų ploviklį ir n mikropluošto šluostę.

Granito stalviršio dezinfekavimas?

Gerai impregnuotas gploviklis turėtų būti pakankami kasdieniniam sanitariniam valymui. Tačiau jei reikia stipresnio dezinfekavimo priemonės, sumaišykit 50:50 vandens ir 91% izopropilo alkoholio tirpalą. Purškiama ant granito stalviršio, paliekama 3–5 minutėms, po to nuplaunama vandeniu ir nusausinama švaria mikropluošto šluoste. Venkite baliklių ar amoniako turinčių valiklių.

O galbūt Jūs turite savo slaptą receptą, kaip valyti ir dezinfekuoti granito stalviršius?

About the author: admin