Natūralus akmuo interjere

Natūralus akmuo interjere – meniškai sukurtas ir apipavidalintas fasado ar interjero vidaus sprendimas.  Meniškumas, estetinė kokybė ir nepriekaištingas darbų atlikimas – tai tik keli „GRANITELA” kriterijai ir vertybės, kuriomis įmonė vadovaujasi kurdama įvairius natūralaus akmens elementus interjere. Šiuolaikinės technologijos ir patyrę mūsų įmonės specialistai leidžia išpildyti net sudėtingiausius Jūsų svajonių interjero sumanymus. Itin platus natūralaus akmens pasirinkimas, suteikia galimybę tinkamą žaliavą pasiūlyti net išrankiausiam klientui. Mūsų įmonėje galite pasigaminti individualų akmens stalviršį, granito ar marmuro laiptus, taip pat padėsime išsirinkti tinkamą akmenį grindims, apdailą vonios ar virtuvės kambariui.

Natūralus akmuo interjere – beribis pasirinkimas

Prisiminkite, jog natūralaus akmens panaudojimo interjere galimybės – beribės ( granito stalviršiai, akmeninė židinių apdaila, akmeniniai padėklai ir t.t.) , tad laukiame Jūsų su įvairiausiais projektų sumanymais, kuriuos būtinai įgyvendinsime. Neturime moralinės teisės kritikuoti savų kolegų. Domėkitės ir spręskite patys. Rinkdamiesi gaminius atkreipkite ypatingą dėmesį į atskirų akmens segmentų jungimus, raštų suderinimus, briaunų ir paviršių apdirbimo kokybę. Esame įsitikinę, kad perskaitę šį straipsnį, padarysite sau tinkamą pasirinkimą. Natūralus akmuo interjere yra ne tik puošnus, bet ir laikui nepavaldus sprendimas.

PAGRINDINĖ ĮMONĖS VEIKLA

Granitela – natūralaus akmens apdirbimas, pjovimas, šlifavimas, atnaujinimas; paminklai, autorinės akmens skulptūros, antkapiai, atminimo lentos (projektavimas, gamyba, montavimo paslaugos); išorės bei vidaus apdailos elementai (laiptai, palangės, stalviršiai, židinių apdailos detalės ir t.t.); statybinių akmens gaminių gamyba ir tiekimas. Tvorelės, kelių, šaligatvių bortai, trinkelės, grindys, lubos, fasadų plytelės ir prekyba akmens plokštėmis. Natūralaus akmens grindinio atnaujinimo darbai (šlifavimas, poliravimas.

APIE GRANITELA ĮMONĘ

GRANITELA savo veiklą pradėjo 1990 metais Alytaus rajone Luksnėnų kaime įsikurusioje įmonėje pradėjome dirbti nuo paminklų gamybos, bei montavimo. Bėgant laikui veiklos apimtys augo: pradėta gaminti vis sudėtingesnius akmens gaminius. Šiuo metu įmonėje vykdomi sudėtingi užsakymai, naudojant ir tradicinius akmens apdirbimo būdus, ir robotizuotus akmens apdirbimo įrenginius. Įmonė nuolat tobulina ir modernizuoja produkcijos gamybos procesą, dalis darbų yra automatizuota. Kuriami nauji, kokybiški produktai, plečiama gamyba, siekiant aprūpinti didėjančius rinkos poreikius.

GRANITELA PRANAŠUMAS

Darbų organizavime naudojamos naujausios įmonės valdymo ir kokybės kontrolės priemonės bei sistemos. Projektavimo skyriuje dirba puikiai akmens apdirbimo ypatumus ir technologiją išmanančių projektuotojų grupė, turinti didžiulę patirtį eksterjero ir interjero elementų įrengimo, židinių projektavimų srityse. Dirbančioje gamykloje naudojama tik aukštos kokybės natūralaus akmens žaliava. Gamykloje naudojamos ir tradicinės, ir pačios naujausios, skaitmeninės, akmens apdirbimo technologijos. Savalaikis jų naudojimas užtikrina minimalias gamybos sąnaudas bei maksimalų rezultatą. veiklą organizuoja ir kontroliuoja patyrę ir kompetetingi šios srities specialistai. Tai užtikrina klientams atiduodamų gaminių ir paslaugų kokybę, greitą sprendimų priėmimą, efektyvų vadovavimą, lankstumą ir operatyvumą, sprendžiant pačius įvairiausius klausimus. Čia aktyviai dirba ir jos savininkas. Dirba darbštūs, energingi ir turintys aukštą kvalifikaciją specialistai, kurių žinios ir meistriškumas nuolat tobulinamas, diegiant šiuolaikines gamybos ir paslaugų organizavimo technologijas.

Į viršų