IŠPARDAVIMAS

Paminklų ir antkapių išpardavimas!

Išpardavimas: siūlome palankiomis kainomis įsigyti aukštos kokybės paminklus kapavietėms. Stačiakampis paminklas yra pats tradiciškiausias dizainas. Paprastai jie gaminami iš granito, marmuro ar kalkakmenio ir yra pritvirtinti prie žemės betoniniu pagrindu. Kaip išsirinkti tinkamą paminklą kapavietei: Sužinoti daugiau.

antkapių išpardavimas alytus kaina 4

Išmatavimai: 0,75×0,50×0,8. Klasikinis paminklas iš Vanga rausvo granito. Pamatas 0,98×0,12. 300 eur


antkapių išpardavimas alytus kaina 2

Išmatavimai: 100×0,64×0,8. Juodo Kareliško granito paminklas su iškalimu. Padas 134×0,15×0,7.  570 eur


antkapių išpardavimas alytus kaina 3

Paminklas iš juodo kareliško granito. Išmatavimai:  106×0,36×0,8. Kolonėlė iš rausvos vangos granito 0,85×0,26×0,8. Kryžius ( juodo kareliško granito ) 0,88×0,28×0,7. Pamatas 141,5 x0,29×0,8 iš rausvos Vangos. 630 eur


Išmatavimai: 120×0,79. Juodas kareliškas granitas su labrador detale. Padas 130×0,25.  898 eur


Mūsų specialistai pasiruošę jums padėti. GRANITELA kompanijos tikslas atnešti į Lietuvą kuo daugiau kultūros pagerbiant išėjusius. Kompanija gilinasi į pasaulinio kapaviečių kultūrą, architektūrą, papročius. Tyrinėja istoriją bei seka tendencijas. GRANITELA užsiima kapaviečių eksterjero architektūra ir dizainu, jų įgyvendinimu bei susipažinę su paminklų ir antkapių gamyba, natūralaus akmens apdirbimo technologija ir galimybėmis.

GRANITELA PRANAŠUMAS

Darbų organizavime naudojamos naujausios įmonės valdymo ir kokybės kontrolės priemonės bei sistemos. Projektavimo skyriuje dirba puikiai akmens apdirbimo ypatumus ir technologiją išmanančių projektuotojų grupė, turinti didžiulę patirtį eksterjero ir interjero elementų įrengimo, židinių projektavimų srityse. Dirbančioje gamykloje naudojama tik aukštos kokybės natūralaus akmens žaliava. Gamykloje naudojamos ir tradicinės, ir pačios naujausios, skaitmeninės, akmens apdirbimo technologijos. Savalaikis jų naudojimas užtikrina minimalias gamybos sąnaudas bei maksimalų rezultatą. veiklą organizuoja ir kontroliuoja patyrę ir kompetetingi šios srities specialistai. Tai užtikrina klientams atiduodamų gaminių ir paslaugų kokybę, greitą sprendimų priėmimą, efektyvų vadovavimą, lankstumą ir operatyvumą, sprendžiant pačius įvairiausius klausimus. Čia aktyviai dirba ir jos savininkas. Dirba darbštūs, energingi ir turintys aukštą kvalifikaciją specialistai, kurių žinios ir meistriškumas nuolat tobulinamas, diegiant šiuolaikines gamybos ir paslaugų organizavimo technologijas.

KONTAKTAI  

Mob.tel. 861135581
El. Paštas: info@granitela.lt

Mechanizatorių g. 19, Luksnėnų km, Alytaus raj.

Į viršų