Susisiekite su mumis +370 611 35581

Paslaugos

Paminklų gamyba

GRANITELA kompanijos tikslas atnešti į Lietuvą kuo daugiau kultūros pagerbiant išėjusius. Kompanija gilinasi į pasaulinio kapaviečių kultūrą, architektūrą, papročius. Tyrinėja istoriją bei seka tendencijas. Kompanija užsiima kapaviečių eksterjero architektūra ir dizainu, jų įgyvendinimu bei statybos – įrengimo darbais. Kapavietes kuria architektai ir dizaineriai išmanantys natūralaus akmens apdirbimo technologiją ir galimybes

Akmuo interjere

Interjeras – meniškai sukurtas ir apipavidalintas pastato ar patalpos vidus bei jo įrenginiai. Meniškumas, estetinė kokybė ir nepriekaištingas darbų atlikimas – tai tik keli „GRANITELA“ kriterijai ir vertybės, kuriomis įmonė vadovaujasi kurdama įvairius natūralaus akmens elementus interjere. Šiuolaikinės technologijos ir patyrę mūsų įmonės specialistai leidžia išpildyti net sudėtingiausius Jūsų svajonių interjero sumanymus. Itin platus natūralaus akmens pasirinkimas, suteikia galimybę tinkamą žaliavą pasiūlyti net išrankiausiam klientui. Mūsų įmonėje galite pasigaminti individualų akmens stalviršį, granito ar marmuro laiptus, taip pat padėsime išsirinkti tinkamą akmenį grindims, apdailą vonios ar virtuvės kambariui. Prisiminkite, jog natūralaus akmens panaudojimo interjere galimybės – beribės, tad laukiame Jūsų su įvairiausiais projektų sumanymais, kuriuos būtinai įgyvendinsime. Neturime moralinės teisės kritikuoti savų kolegų. Domėkitės ir spręskite patys. Rinkdamiesi gaminius atkreipkite ypatingą dėmesį į atskirų akmens segmentų jungimus, raštų suderinimus, briaunų ir paviršių apdirbimo kokybę. Esame įsitikinę, kad perskaitę šį straipsnį, padarysite sau tinkamą pasirinkimą.

Granito blokai

Dėl Akmens blokų kreiptis telefonu :+370 611 35581

Akmens plokščių prekyba

GRANITELA užsiima akmens plokščių prekyba. Pagal užsakovų pageidavimus išpjauname iš blokų įvairaus dydžio plokštes (nuo 2 cm storio).

Lauko apdaila

GRANITELA atlieka Lauko apdailą. Poliruotos, bučarduotos arba degintos granito plokštės puikiai tinka fasadų apdailai, aikščių grindiniams, laiptams, pakopoms bei kitiems statybos elementams. Gamtos sukurta unikali medžiaga – granitas – visada atras savo nišą statybinių medžiagų gausoje.